Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Новий 2019 рік: як зустрічати та що вдягати

Прийдешній 2019 рік пройде під знаком Жовтої Земляний Свині (Кабана), яка завдяки своєму поступливим і терплячому вподоби, обіцяє принести безліч позитивних змін в життя кожної людини.

Свиня відноситься до священною твариною.

Фінансистів та економістів чекає не менш райдужна перспектива. Ризики, пов’язані з інвестиціями, будуть мінімальні. Тим, хто все ще не наважився створити осередок суспільства, варто задуматися. У рік Свині варто нарешті створити сім’ю і подумати про планування дітей, передає 24 канал.

Як зустрічати свято

Чого ці тварини не терплять точно, так це самотності і зради. Відповідно, головний зимове свято потрібно відзначити весело в колі близьких серцю людей. Доставивши задоволення собі і покровительці 2019-го року.

Що вдягати на Новий Рік 2019

Перш за все, потрібно визначитися, в якому кольорі зустрічати 2019 рік. Ключові слова в назві символу нового року – «жовта» і «земляна». Отже, саме таким відтінкам і потрібно віддати перевагу. У тренді – природна колірна гамма, до якої відносяться:

  • коричневий
  • зелений
  • жовтий

Прекрасним вибором для зустрічі Нового 2019-го року стане вечірнє плаття з пишною спідницею, довжина якої може змінюватись залежно від ситуації.

Так, на святкування в ресторані можна сміливо надягати плаття-максі з довгим шлейфом, в якому ви будете нагадувати принцесу з казки.Для домашньої вечірки більш доречним буде чарівне платтячко бебі-дол, А-силуету, з багатошаровими спідницями.

Що принесе удачу в 2019 році

  • Щасливі цифри: 2, 5, 8 і числа, що містять їх (наприклад, 25 і 58)
  • Щасливі дні: 17-е і 24-е числа китайського місячного місяця (проміжок від молодика до молодика)
  • Щасливі кольори: жовтий, сірий, коричневий, золотий
  • Щасливі квіти: гортензії і маргаритки
  • Щасливі напрямки: схід і південний захід
  • Щасливі місяці: 2-й, 7-й, 10-й і 11-й місяці китайського місячного календаря

Символ наступаючого року Жовта Свиня є дуже  терплячим, спокійним і розважливим знаком, що знаходиться в постійних пошуках нових вражень. Тому в наступному році людям краще відмовитися від надмірної трудової діяльності і присвятити час, що звільнився собі і своїм близьким.

Люди в цей період знайдуть довгоочікуваний спокій, стануть більш розсудливими, зможуть, нарешті, розібратися в собі відкривши раніше невідомі межі власної особистості

Що стосується стану здоров’я, то тут не буде все так райдужно. Стреси, накопичені за попередні періоди, в цьому році обов’язково дадуть про себе знати. У зоні ризику як завжди виявиться старшого покоління, яке є найбільш вразливим до настільки нещадного фактору сучасного життя.

Люди, яким пощастило народитися в рік Свині, завжди відрізняються прагматизмом і високим інтелектом. Їм завжди можна з упевненістю довірити навіть найскладніші завдання, не побоюючись за якість їх виконання.

Перейти до вмісту