Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Наступного року учасники АТО зможуть отримати квартири на пільгових умовах у новому будинку по вулиці Нагірній, 6 у Кременчуці

Сьогодні у виконавчому комітеті відбулося засідання робочої групи з розгляду пропозицій щодо формування Переліку об’єктів житлового будівництва, на добудову (будівництво) яких або придбання житла в яких можуть спрямовуватись кошти бюджетної підтримки відповідно до Програми забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2017-2020 роки у Кременчуці.

Заступник міського голови Дмитро Кравченко зазначив, що у місті впроваджується програма, завдяки якій учасники АТО мають змогу придбати квартиру на пільгових умовах, 25% її вартості компенсується за рахунок обласного бюджету, ще 25% – за кошти міста. пРо це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Наступного року програма теж діятиме.

Сьогодні члени робочої групи включили до переліку об’єктів житлового будівництва, де можуть бути придбані квартири для учасників АТО, шестиповерховий 49-ти квартирний будинок, що будується ПАТ «Крюківтехмонтаж». Здати його в експлуатацію планують у ІІІ кварталі 2019 року.  

На виконання Програми забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2017-2020 роки у Кременчуці наступного року учасники АТО зможуть придбати 9 квартир – 3 однокімнатних площею від 44 до 46 кв.м., п’ять двокімнатних – площеню від 71 до 73 кв.м. та 1 трикімнатну площею 91 кв. м.

поширити новину: