Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“Нам потрібно об’єднатися, адже зараз на кону стоїть існування нашою країни”, – Олександр Біленький

Сьогодні, під час засідання Ради регіонального розвитку, голова Полтавської обласної  ради Олександр Біленький наголосив, що головам ОТГ, районів, райдержадміністрацій та всім громадян потрібно об’єднатись задля подальшого розвитку Полтавщини.

Сьогодні час, коли наша країна в небезпеці і нам потрібно об’єднатися, щоб не допускати хаосу та паніки та не втратити державу. В нас з керівниками районів та ОТГ мінімальна дистанція між людьми, тому ми повинні зробити крок на зустріч людям. Багато хто говорить, що реформа децентралізації йде вперед, “повзе” вперед, але я буду “повзти” вперед і тільки вперед і не повертатись назад. Зараз на кону стоїть існування нашої країни. Якщо ми не зробимо висновків для себе та не переконаємо наших друзів, сусідів, родичів, то отримаємо велику проблему. Тому я не боюся подякувати Президенту, Уряду за ті можливості, які нам дають, адже в нас є відповідальність перед людьми та виборцями, – сказав Олександр Біленький.

Також він зауважив, що після засідання кожен з голів ОТГ та райдержадміністрацій повинен зробити аналіз – чому одним вдається розвивати свою громаду, а іншим ні.

Головне — це прагнення показати своїй громаді, що ти ефективний. Зараз ми маємо шанс розвивати свій регіон далі. Ми хочемо допомагати громадам, ми хочемо допомагати органам місцевого самоврядування. Нещодавно відбувся конкурс територіальних громад і ми побачили позитивний розвиток. А головне, що зміни йдуть, – додав він.

Перейти до вмісту