Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Шишаччині з’явився музей АТО

У Жоржівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів створили кімнату-музей «Тризуб», присвячену подіям на сході України, повідомляють у прес-службі Шишацької ОТГ. З відповідною ініціативою виступив місцевий учасник АТО, волонтер Михайло Мороховець.

Питання ремонтних робіт вирішили завдяки підтримці громадської організації «Сприяння Збройним Силам України «Булат». За волонтерські кошти встановили нові віконні склопакети та вхідні двері. Коли кімната була готова, приступили до наповнення її експонатами. Щоб організувати справжній музей, зверталися за консультаціями до Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства.

Тут є і звичайні кулі, і протитанкові міномети, і пошматований вибухом метал снарядів. Їх збирали жоржівські хлопці, що брали участь у антитерористичній операції. В якості експонатів представлені не лише уламки, гільзи, бронежилети і каски: на стіні, наче кадри із фільму, розміщені фото з передової, зроблені бійцями-односельчанами. Проте найособливіші експонати – синьо-жовті прапори, кожен з яких розписаний атовцями вручну.