Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині з’явився ще один культурно-мистецький центр

Заклад, що об’єднує сільський клуб, бібліотеку, мистецьку галерею, музейний куточок та осередок дозвілля у селі Пушкареве Великобагачанського району. Культурно-мистецький центр здали в експлуатацію. Робоча група, до якої ввійшли директор Департаменту культури і туризму Валентина Вождаєнко, Великобачанський селищний голова Юрій Саковський, старости сіл та завідувачі клубів з усього району, оглянула нове приміщення. Створили культурно-мистецький центр коштом державного бюджету та активною участю громади села. Витратили близько 600 тисяч грн. У трьох кімнатах розмістять бібліотеку, різні гуртки, музейний куточок та актову залу. За сприяння Департаменту культури і туризму облдержадміністрації з обмінно-резервних фондів обласних бібліотек передадуть літературу для села.

«Нині клуб у селі набуває нового значення. Ці заклади перетворюється на різнопланові культурно-мистецькі центри. У них створюють і гуртки художньої самодіяльності, і проводять урочистості, і збираються люди зі спільними інтересами та цікаво і змістовно проводять час. Це відкритий куточок, де кожен може розвивати своє хобі. Саме для таких невеликих сіл культурно-бібліотечний клубний заклад – це унікальна можливість для культурного розвитку», – розповіла Валентина Вождаєнко.

У с. Пушкареве – 300 жителів. Відреставрувати старий клуб, каже Юрій Саковський, запропонувала громада.

«Це була розбита будівля. Минулого року почали відновлювати дах. Потім взялися за все приміщення. В одній частині буде клуб, в іншій соціальний центр. Ще раз пересвідчився, що робимо хорошу справу», – розповів Юрій Саковський.

Офіційно відкриють центр за тиждень. А нині в ньому планують провести перші репетиції.