Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На конгресі європейської педіатрії у Франції виступив лікар з Полтави

З 30 жовтня по 4 листопада в Парижі (Франція) проходив 7-й Конгрес Європейської Академії Педіатрії (EAPS). В конгресі взяло участь більше 3 тисяч учасників з 104 країн світу. Українську делегацію представляли більше 42 науковців та практикуючих лікарів-педіатрів і неонатологів. Від Асоціації неонатологів України на конгресі були присутні фахівці з Києва, Харкова, Львова та Полтави.

Про це інформує прес-служба Українського медичної стоматологічної академії.

З усною доповіддю на конгресі від колективу авторів виступив професор кафедри педіатрії №1 з пропедевтикою та неонатологією, доктор медичних наук Валерій Похилько – «EFFICACY OF SAFETY BUNDLE FOR THE PREVENTION OF SEVERE INTRAVENTRICULAR HEMORR HAGES IN EXTREMELY PRETERM INFANTS».

Під час конгресу пройшло 52 сесії, 58 навчальних симпозіумів, 14 сесій усних доповідей, 3 сесії молодих вчених, 7 навчальних курсів, 3 сесії медичних сестер та симпозіум медичного обладнання. Кожен день проходили слухання постерних доповідей з їх подальшим обговоренням. Під час засідань розглядались актуальні питання педіатрії та неонатології, зокрема, інтенсивної і фармакотерапії, сестринської справи по догляду за новонародженими, проблеми етики при роботі лікарів-інтенсивістів та безпеки пацієнтів. На форумі активно обговорювалися сучасні оновлені стандарти надання медичної допомоги новонародженим.

Валерій Похилько – доктор медичних наук. доктор медичних наук. Закінчив Полтавський медичний стоматологічний інститут, лікувальний факультет у 1987 році. З січня 1990 року працює лікарем анестезіологом-реаніматологом відділення реанімації дитячої міської клінічної лікарні м. Полтави, йдеться на сайті УМСА.