Ви тут:
Суспільство Україна 

На Блокпосту у зоні ООС для зупинки авто правоохоронцям довелось застосовувати зброю

На Донеччині, 18 листопада 2018 року, співробітники підрозділу Національної поліції України “Київ”, який діє у складі Об’єднаних сил, під час несення служби на одному з блокпостів, зупинили автомобіль марки “Лада-Калина”. Про це йдеться на сторінці ООС у Facebook.

Водій відмовився від проведення огляду авто та розпочав рух в напрямку працівників поліції, чим створив загрозу їхньому життю та здоров’ю.

Старший зміни, старший лейтенант поліції Віталій Фокін, після неодноразового усного попередження та подальшого попереджувального пострілу вгору, застосував автоматичну зброю “АК-74” – здійснив 3 постріли по колесах автомобіля для його зупинки.

Кулі пошкодили ліве переднє колесо автомобіля і він зупинився.

“Постраждалих серед поліцейських та цивільних осіб немає. Водій авто прямував Макіївки. Правопорушника направлено на освідчення та доставлено до територіального підрозділу Національної поліції у місті Слов’янську. Старшого лейтенанта поліції Віталія Фокіна, за рішучі дії, представлено до заохочення”, – повідомив ТВО заступника Командувача об’єднаних сил з питань застосування сил і засобів Національної поліції України полковник поліції Сергій Кондрашенко.