Ви тут:
Економіка Полтавщина Суспільство 

Миргородцям заборгували 198,7 тис. грн зарплати

Згідно з даними управління статистики у Миргородському районі станом на листопад загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати у місті становила 198,7 тис. грн. Ця сума в порівнянні з початком 2018 року зменшилась на 2804 тис. грн, або 93,4%.

Про це повідомили у відділі праці управління соціального захисту населення Миргорода.

За інформацією відділу, серед економічно активних підприємств Миргорода  – Державний Миргородський гренажний завод заборговував своїм робітникам заробітної плати в сумі 11,2 тис. грн.

“На двох підприємствах, які віднесені до категорії банкрути станом на 01.11.2018 року має місце заборгованість із виплати заробітної плати, а саме: ТОВ «Миргородм’ясопром» – 106,6 тис. грн., ДП ДАК «Хліб України» «Миргородський КХП№1» – 80,9 тис. грн”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: СЕРЕДНЯ ЗАРПЛАТА ПОЛТАВЦІВ СКЛАЛА 3 ТИС. 241 ГРН

Також у відділі праці зазначають, що керівники підприємств-боржників розробили графіки погашення заборгованості із виплати заробітної плати, які постійно контролюються.

Арбітражні керуючі підприємств – банкрутів постійно спрямовують роботу на прискорення проведення ліквідаційної процедури та погашення заборгованості із виплати заробітної плати, до Пенсійного фонду України та по податках.

Також повідомляється, що у ДП НАК «Надра України» «Миргороднафтогазрозвідка» станом на 01.11.2018 року заборгованість по заробітній платі погашена повністю.