Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Модель XL: хто переміг у другому сезоні революційного реаліті (ФОТО)

Судді зробили свій вибір та оголосили ім’я переможниці, яка вже збирає валізи до Парижу.

Україна дізналася ім’я переможниці другого сезону революційного реаліті Модель XL. За цей титул у фіналі змагалися Ірина Стішок, Анна Логвінова та Наталка Петрик, пише 1plus1.ua.

Завершальний тиждень був для учасниць максимально наближеним до реалій модельного життя. Першим випробуванням стала фотосесія на конях у воді.

Під час наступного змагання троє фіналісток відвідали головний офіс глянцевого журналу Elle, в якому дівчат зустрів головний редактор Соня Забуга. Пишні красуні пройшли співбесіду: вони відповідали на стандартні для моделей запитання.

Останнє завдання проекту було найскладнішим та найяскравішим випробуванням. Усі учасниці шоу Модель XL вийшли на подіум та продемонстрували нову колекцію Андре Тана в рамках Ukrainian Fashion Week разом із зірками українського шоу-бізнесу Ольгою Поляковою, Лесею Нікітюк та топ-моделями світового рівня.

Після показу, судді проекту Катерина Осадча, Тетяна Мацкевич, Андре Тан та Богдан Юсипчук оголосили ім’я переможниці.

У проекті Модель XL перемогла 23-річна Наталка Петрик.

Як розповіла Наталя в ексклюзивному інтерв’ю сайту 1plus1.ua, вона захоплюється кулінарним мистецтвом, ніколи не стоїть на місці і завжди відкриває в собі нові грані. Зараз Наталка Петрик мріє стати успішною моделлю Plus size.

«Спершу дівчата обурювалися, що мене тут «дуже багато», що я занадто екстравагантна. Але це була моя захисна реакція. Ми поводимося таким чином, коли не впевнені в собі. Зараз я спокійніша, адже відчуваю себе інакше. Всі випробування допомагають нам відкривати себе по-новому і в цьому рости» – розповіла про свій досвід участі у проекті переможниця.

Нагадаємо, переможниця проекту Модель XL вирушить до Парижу на професійну фотосесію, прикрасить обкладинку журналу Elle та стане обличчям нової колекції для пишних красунь А.Tan Plus.

поширити новину: