Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчук потрапив до «Оскара» бюджетної прозорості 2018

Кременчук став одним із претендентів на отримання Премії «Кришталь року». Це перша в Україні нагорода міст та громад, які здобули найвищі бали індексу прозорості місцевих бюджетів. Індекс одночасно показує стан речей в бюджетній сфері та слугує дороговказом показників і практик прозорості бюджетного процесу, до яких варто прямувати. «Кришталь року» відзначає найкращі міста та громади, які пройшли оцінювання за міжнародно визнаною методологією. Вони продемонстрували найпрозоріший бюджетний процес, до якого залучені мешканці, і який спирається на інформаційні технології для забезпечення підзвітності публічних коштів.
Як повідомили у Кременчуцькій міській раді, Кременчук  претендує на отримання нагороди у  номінації «Найпрозоріші комунальні підприємства».  Крім нашого міста,  на цю нагороду  також   претендують Вінниця, Дрогобич, Луцьк, Чернівці.
27 листопада 2018 року відбудеться церемонія нагородження переможців рейтингу бюджетної прозорості «Кришталь року» серед українських обʼєднаних громад та міст. Подію організовує консорціум проектів міжнародної технічної допомоги за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Представництва Європейського Союзу, Уряду Канади, Фонду Східна Європа та Міжнародного фонду «Відродження». Представники Уряду України разом з головами дипломатичних місій країн-партнерок будуть вручати нагороди переможцям.