Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Котелевські рятувальники отримали сучасне спецобладнання

1 листопада в приміщенні 4-го Державного пожежно-рятувального посту відбулася офіційна церемонія передачі нового спеціального обладнання котелевським рятувальникам.

У заході взяли участь: заступник начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Ярослав Любецький, голова Котелевської районної державної адміністрації Віктор Колос, голова Котелевської районної ради Василь Тимошенко, особовий склад пожежно-рятувального підрозділу. Про це повідомили у прес-службі Головного управління ДСНС України у Полтавській області.

«Застосовування сучасного обладнання дозволить ефективніше протидіяти вогняній стихії. Хочу відмітити, що оновлення матеріально-технічної бази підрозділів Полтавського гарнізону ДСНС серед пріоритетів. Дякую органам влади за підтримку та чітке розуміння важливості забезпечення на належному рівні пожежної та техногенної безпеки району», – зауважив Ярослав Любецький.

Від місцевої влади та Головного управління ДСНС України у Полтавській області котелевські рятувальники отримали компресор для закачування апаратів на стисненому повітрі, оприскувачі з бензиновим приводом, 15 пар брезентових рукавиць з подвійними крагами, 15 підшоломників, пожежний ствол «Protek». Також, заступник начальника Головного управління Ярослав Любецький вручив кращим співробітникам Служби порятунку «101» відомчі грамоти.

Після завершення офіційної церемонії передачі, присутнім продемонстрували на практиці роботу та переваги нового спеціального обладнання.