Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Компанія Google розробляє операційну систему Android Q

Від релізу операційної системи Android 9.0 Pie ще не минуло півроку, проте в мережі вже з’явилися результати тестів ювілейної версії популярної ОС – Android 10. Наразі операційка проходить під кодовим ім’ям Android Q. Про це повідомляє “24 канал“.

Про перші запуски нового “зеленого робота” стало відомо завдяки базі даних бенчмарка Geekbench. У ній користувачі знайшли збережені результати тесту продуктивності смартфона Google Pixel 3 XL із встановленою системою саме Android Q.

Читайте також: Facebook допоможе контролювати час, який ви провели онлайн

Деталей про нову версію популярної мобільної ОС поки вкрай мало. Очевидно, що Google тестувала на своєму ж смартфоні свою систему в рамках процесу розробки і ні на який анонс Android Q ця інформація не натякає.

З більш ранніх і неперевірених джерел про операційну систему відомо лише те, що додатки в ній зможуть працювати одночасно в багатовіконному режимі, без необхідності перемикання активного вікна.

Багато користувачів, і навіть досвідчені інсайдери переконані, що десятий Android ще вкрай недопрацьований, а Google не захоче випускати ювілейне оновлення власної системи недопрацьованим і без революційних змін. Тобто, незважаючи на поточне тестування Android Q, навіть приблизні інсайдерські збірки ювілейної версії не варто очікувати раніше весни 2019 року.