Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кобеляцькі рятувальники отримали від німецьких колег пожежний автомобіль та спецоснащення

7 листопада в місті Кобеляки відбулася офіційна церемонія передачі технічної гуманітарної допомоги рятувальникам від колег з міста Зінген (Німеччина).

Передача гуманітарної допомоги відбулася у рамках угоди про співпрацю між Кобеляцькою районною адміністрацією, Ротарі клубом та муніципалітетом міста Зінген.

Від німецьких партнерів кобеляцькі рятувальники отримали пожежно-рятувальний автомобіль, на базі шасі автомобіля Mercedes-Benz з ємністю 5000 літрів для води та 500 літрів для піноутворювача, комплекти бойового одягу вогнеборців, пожежні каски, пояси та інше.

«Хочу подякувати нашим іноземним колегам за підтримку. Пожежний автомобіль та спеціальне оснащення допоможе вогнеборцям більш ефективно виконувати завдання з ліквідації надзвичайних ситуацій та допомоги постраждалим», – зауважив Ярослав Любецький.

Після завершення офіційної частини вручення техніки присутнім продемонстрували тактико-технічні характеристики та можливості пожежного автомобіля.

Також, представники ДСНС, місцевої влади та німецької делегації провели круглий стіл з питань подальшої співпраці міст двох держав.

Відкрила круглий стіл голова райдержадміністрації Таміла Шевченко. Вона зазначила:

«Сьогодні ми можемо констатувати, що успіхи партнерських відносин досить вагомі. Ми постійно відчуваємо, що для багатьох жителів далекого німецького міста стали близькими і зрозумілими наші труднощі і проблеми. За час нашої співпраці зроблено безліч добрих справ для жителів району. В тому числі, організовано чимало гуманітарних конвоїв з медичним обладнанням, інвентарем, меблями, медикаментами, автомобілем швидкої допомоги, пожежно-рятувальними автомобілями з повною комплектацією, та інше. Ми вдячні за ваш інтерес, небайдужість та підтримку, прагнення розвивати співробітництво та зацікавленість у впровадженні наших реформ».

В свою чергу, представник пожежної частини міста Зінген Віллі Кайнер додав, що сьогодні чимало проблем територіальних громад можна вирішити спільно при наявності належної матеріально-технічної бази.

поширити новину: