Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

ГУ ДФС Полтавщини наголошує на необхідності сплати платниками податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів виключно на нові реквізити рахунків

Головне управління ДФС у Полтавській області в черговий раз звертає увагу платників податків, що з 2 липня 2018 року функціонують нові рахунки для сплати податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО – 899998).

Нагадуємо, що граничний термін перехідного періоду функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів закінчився 10 вересня 2018 року.

З 11 вересня 2018 року кошти, які сплачуються платниками на старі рахунки, не зараховуються до бюджетів, а повертаються платникам як нез’ясовані надходження.

Враховуючи зазначене, з метою уникнення недоїмки та податкового боргу зі сплати податків, зборів, платежів ГУ ДФС у Полтавській області наголошує на необхідності сплати платниками податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів виключно на нові реквізити рахунків, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО – 899998).

Реквізити діючих рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів розміщені на офіційному порталі ДФС України та субсайті Територіальних органів ДФС у Полтавській області за посиланням http://poltava.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki

Головне управління ДФС у Полтавській області