Ви тут:
Відео Суспільство ТОП-новина Україна 

Генпрокурор України Юрій Луценко заявив, що йде у відставку (ВІДЕО)

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що подає у відставку. Про це він сказав під час виступу у Верховній Раді, пише tsn.ua.

“Щоб не було сумнівів, що за владу ніхто не чіпляється, я сьогодні подаю заяву про відставку Президенту України і ви в парламенті маєте розглянути це питання. Прошу зробити це цього тижня. Все, що я обіцяв Катерині Гандзюк у лікарні, робиться і буде робитися. Як глава правоохоронної системи, сьогодні подам заяву, а вам вирішувати, чи Мустафа Найєм керуватиме слідством і з екранів телевізорів встановлюватиме винних, чи правоохоронні органи, які несуть за це кримінальну відповідальність”, – сказав він.

Генпрокурор заявив, що обурений піаром на крові, який розгорнувся довкола справи Гандзюк.

“Я не уявляю, що може робити тимчасова слідча комісія при незакінченому слідстві. Зрозуміло, що у неї не буде навіть предмету роботи адже будь-яка інформація складає таємницю слідства і прокурор не дозволить – особливо, після вчорашнього витоку – допустити членів ТСК до будь-якого документа слідства. Це я вам прямо і відверто говорю”, – додав Луценко.

Також він звернув увагу на те, що “сьогодні звинувачують не тих, хто вбив Гандзюк і затриманий Національною поліцією, а тих, хто, на думку слідчого, не вказує на потрібного їм замовника”.

Нагадаємо, сьогодні до Верховної Ради терміново запросили керівників МВС, ГПУ та СБУ викликали керівників Міністерства внутрішніх справ, Генеральної прокуратури та Служби безпеки України. Причина – у парламенті хочуть заслухати звіти щодо розслідування справ нападів та вбивств громадських активістів.