Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Google-інтернет на повітряних кулях запустять вже у 2019

Амбітний проект від “пошукового гіганта” Google, з надання високошвидкісного вільного інтернету в проблемних місцях планети, знову нагадав про своє існування.

Багато хто вже почав думати, що компанія вже закрила проект, вважаючи його нерентабельним і потенційно провальним. Про це пише Geekon.

Однак, довга пауза  була лише часом для команди Google на підготовку першого повноцінного запуску роздачі інтернету з повітряних куль в атмосфері.

Сам запуск відбудеться вже в 2019 році і буде покривати Мережею територію Кенії.

Для проекту покриття інтернетом ділянок Землі без доступу до будь-якої мережі, корпорація Google створила дочірню компанію Loon, яка є рівноправним підрозділом загального холдингу Сергія Бріна і Ларрі Пейджа – Alphabet.
Згідно задуму полягає в запуску безперервнолітаючих веж стільникового зв’язку, що працюють безкоштовно і дають вихід в інтернет людям в бідних країнах або в регіонах з важкодоступним географічним положенням.
Інженери Loon обрали для першого офіційного запуску мережі повітряних куль (периметр першої мережі – 20х20 км), що роздають інтернет, саме Кенію, зважаючи на абсолютну бідність африканської держави.
У рейтингу покриття країн світу доступним інтернетом і стільниковим зв’язком, Кенія, а особливо – її сільські райони, займає останні місця, а багато її жителів ніколи не користувалися інтернетом, вважаючи це розкішшю.