Ви тут:
Культура Суспільство Україна 

Фільм «Гірська жінка: на війні» отримав найпрестижнішу кінопремію в скандинавському регіоні

Церемонія нагородження міжнародною кінопремією «The Nordic Council Film Prize» пройшла в Осло (Норвегія).  Перемогу отримала українсько-ісландсько-французька стрічка режисера Бенедикта Ерлінґссона. Грошова складова нагороди становить  350 тисяч данських крон.

Про це інформує Держкіно.

Усі номінанти на цю кінопремію були представлені у рамках окремої програми «The Nordic Council Film Prize» Міжнародного кінофестивалю в Гельсінкі.

Нагадуємо, що світова прем’єра картини «Гірська жінка: на війні» відбулася у рамках програми «Тиждень кінокритики» 71-го Каннського кінофестивалю, де  фільм отримав нагороду за найкращу музику.

З українського боку стрічка створювалася компанією Solar Media Entertainment (продюсер Сергій Лавренюк) за підтримки Держкіно.

Творців картини привітав Голова Держкіно Пилип Іллєнко:

«Успішність стрічки «Гірська жінка: на війні» вкотре підкреслює перспективність проектів, створених у міжнародній копродукції. Участь України у фільмі, який отримує таку міжнародну увагу та визнання, забезпечує поширення у світі інформації про нас як про країну з розвиненою кіноіндустрією».