Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Для старшокласників Карлівської ЗОШ №4 провели захід «Веселка робітничих професій»

Важливим кроком у житті кожного учня є вибір професії. Головне  – прийняти правильне рішення, надавши перевагу тій професії, яка найбільш відповідає особистим здібностям, знанням, фізичним та психологічним можливостям та потребам суспільства.

Про такий відповідальний вибір йшлося на зустрічі, яка відбулася у Карлівській загальноосвітні школі №4 під назвою «Веселка робітничих професій». В ній взяли участь старшокласники району, фахівці Карлівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості та представники навчальних закладів Карлівки та Полтави, повідомили у Полтавському обласному центрі зайнятості.

В цей день до учнів випускних класів завітали передставники Професійно-технічного училища №50 м.Карлівки, Полтавського базового медичного коледжу, Державного навчального закладу «Полтавський центр професійно-технічної освіти» та Полтавського професійного ліцею транспорту. Вони розповіли про свої навчальні заклади, перелік спеціальностей, умови вступу та терміни навчання. Студенти цих закладів підготували художні виступи, які показали учням, що вони не тільки приділяють час навчанню, а й творчості та відпочинку.

Школярі з цікавістю переглянули отримані листівки та буклети, з яких ознайомитись з переліком навчальних закладів Полтавської області, правилами правильного вибору професії та дізналися, які професійні якості й уміння потрібні, щоб реалізувати себе в обраній сфері.

Фахівець з профорієнтації Карлівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості презентувала Платформу профорієнтації та розвитку кар’єри Державної служби зайнятості та консультаційної мережі «Моя професія», за допомогою якої кожен в будь-який час може пройти тестування та отримати висновки щодо своїх здібностей та професійних можливостей.