Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Депутата Бутенківської сільради визнали винним у корупції

За наполегливої позиції прокуратури Полтавської області, депутата Бутенківської сільської ради визнали винним та покарали за вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією.

За наполегливої позиції прокуратури, судом розглянуто протокол про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією про порушення вимог фінансового контролю депутатом Бутенківської сільської ради Кобеляцького району. Про це повідомили у прокуратурі Полтавщини.

Так, встановили, що один із депутатів у порушення вимог ч. 1 ст. 28 ЗУ «Про запобігання корупції», не повідомив про наявний у нього конфлікт інтересів після подання заяви про надання йому дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Бутенки.

При безпосередній участі органів прокуратури вказану особу визнали винною у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення та наклали штраф.