Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Азербайджанців закликали масово приїхати до Полтави

Посольство Азербайджанської республіки в Україні закликало вболівальників перетворити матч “Карабаху” у Полтаві на домашній.

Нагадаємо, матч групового турнірі Ліги Європи “Ворскла” – “Карабах” відбудеться найближчого четверга.

«Гордість Азербайджану, єдина команда, яка продовжує виступ у єврокубках,«Карабах»приїжджає в Україну для проведення чергового матчу. Суперник – «Ворскла», якій «Карабах» програв в Баку. У нас є можливість підтримати «Карабах» в цій зустрічі. Давайте перетворимо виїзний матч «Карабаху» на домашній! Чекаємо всіх у Полтаві 8 листопада в 22:00 за українським часом », – йдеться в повідомленні посольства.

Слід відзначити, що клуб з Азербайджану вилетить до Полтави сьогодні, 6 листопада, близько 20:30.

Згідно з даними “Вікіпедії”, посольство Азербайджану в Києві (азерб. Azərbaycan Respublikasının Ukrayna Respublikasındakı səfirliyi) — офіційне дипломатичне представництво Азербайджану в Україні, відповідає за розвиток та підтримання відносин між Азербайджаном та Україною.

Після проголошення незалежності Україною 24 серпня 1991 року Азербайджан визнав Україну 6 лютого 1992 року. 06 лютого 1992 року між Україною та Азербайджаном було встановлено дипломатичні відносини. Посольство України в Азербайджанській Республіці функціонує з 5 травня 1996 року, Посольство Азербайджанської Республіки в Україні відкрито 12 березня 1997 року.

поширити новину: