Ви тут:
Суспільство Україна 

АМКУ відкрив справу проти мобільних операторів за абонплату за 28 днів

Антимонопольний комітет вважає, що оператори порушили законодавство про захист від недобросовісної конкуренції, вводячи поняття “плата за пакет послуг”, який поширюється на 28 днів, а не на місяць

Як зазначає DELO.ua. Антимонопольний комітет України порушив справу проти мобільних операторів “Київстар”, “Водафон-Україна” і “Лайфселл” за порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції. Йдеться про те, що плата за пакет послуг поширюється на 28 днів, а не на місяць. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила державний уповноважений АМКУ Марія Процішен.

Як написала Процішен, в поясненнях мобільні оператори заявили, що законодавством розрахунковий період в 1 місяць встановлено щодо абонплати, а у них зазначений інший вид плати – “плата за пакет послуг”. На думку операторів, нормативне обмеження в місяць не поширюється на їх нові тарифні пакети. “Також було зазначено, що поняття плати за послугу має іншу правову природу, ніж абонентська плата”, – повідомила уповноважений АМКУ.

Однак, за її словами, було з’ясовано, що в умовах надання телекомунікаційних послуг, затверджених операторами, в розділах “термінологія” вказується саме “абонентська плата”. Крім того, деякі оператори в інформації про введення 4-тижневого розрахункового періоду використовували це поняття.

Система Orphus