Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Амбулаторії на колесах: у Кременчуцькому районі обстежили 31 людину

Учора 31 мешканець чотирьох віддалених невеличких сіл Кременчуцького району скористалися можливістю пройти базові медичні обстеження на пересувних амбулаторіях «Комплексні медичні послуги», які до них прибули з Полтави.

Бригади медичного персоналу складалися з фахівців Полтавського обласного клінічного кардіологічного диспансеру та Кременчуцького центру первинної медико-санітарної допомоги.

Вони на двох пересувних амбулаторіях виконали бажаючим діагностичні процедури: виміряли артеріальний тиск, вагу, зріст, визначили індекс маси тіла, зняли електрокардіограму та взяли біоматеріал для лабораторних досліджень (загальний аналіз крові, визначення рівня глюкози, ризиків утворення тромбів, біохімічний аналіз крові).

Щоб пацієнтам з обмеженими фізичними можливостями було зручніше потрапити в комплекс, використовували гідравлічні підйомники. Вони стали дуже у нагоді, адже кілька пацієнтів за станом здоров’я не могли подолати сходи.

Уже четвертий місяць поспіль мешканці Полтавщини мають можливість скористатися послугами, що здійснюють медики на цих комплексах завдяки реалізації субпроекту «Запровадження інноваційної моделі системи надання послуг хворим на гіпертонію в Полтавській області» Проекту Міжнародного банку реконструкції та розвитку Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей