Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Аль Пачіно зіграє у шекспірівській трагедії

Американський актор Аль Пачіно зіграє роль короля Ліра в екранізації однойменної трагедії Шекспіра. Про це повідомляє The Guardian.

Зйомки фільму розпочнуться наступного року. Зніме стрічку британський режисер Майкл Редфорд. Про це пише ЧИТОМО. Продюсуватиме фільм голлівудський продюсер Баррі Навіді.

«Роль короля Ліра – та роль, якої прагне кожен актор. Аль Пачіно довго виношував цю ідею. Є різниця між роллю Шейлока (персонаж комедії Шекспіра «Венеційський купець», якого зіграв Аль Пачіно – Ред.), який з’являється у п’яти сценах, і Ліра, який є практично у кожній сцені. Це круто. Думаю, Пачіно заслуговує на цю роль, адже він фантастичний актор», – заявив Редфорд.

П’єсу «Король Лір» Вільям Шекспір написав у 1605-1606 роках. Вперше вона була надрукована у 1608-му. Перша екранізація відбулася у 1910 році. Після цього трагедію екранізували ще щонайменше 5 разів.

Раніше ми повідомляли, що серію романів італійської письменниці Елени Ферранте про історію стосунків Елени Греко та Рафаели Черуло, що відома як «Неаполітанський квартет», екранізують.