Ви тут:
кримінал Суспільство Україна 

12 років позбавлення волі: суд виніс вирок депутату Верховної Ради АР Крим Василю Ганишу

19 листопада поточного року Дніпровський районний суд Києва виніс вирок колишньому депутату Верховної Ради АР Крим 6 скликання Василю Ганишу. Його засуджено до покарання у вигляді позбавлення волі на строк 12 років. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

Державне обвинувачення у кримінальному проваджені стосовно даного громадянина щодо вчинення державної зради за ч. 1 ст. 111 КК України підтримувала прокуратура Автономної Республіки Крим.

Читайте також: Прокуратура викрила службовця Кременчуцького райвідділу ДВС у корупції

“Це перший вирок по майже 100 обвинувальних актах, які ми скерували до суду щодо колишніх кримських депутатів, які обвинувачуються у державній зраді. Суд надав оцінку нашій роботі з документування та доказування злочину колишнього депутата, який своїми діями сприяв спробі анексії півострова. Ми хочемо в чергове нагадати винним у державній зраді, що рано чи пізно їх дії отримають оцінку українського правосуддя і ми будемо добиватися невідворотності покарання”, – прокоментував рішення суду прокурор АР Крим Гюндуз Мамедов.

Додатково: Василь Ганиш, будучи депутатом Верховної Ради АР Крим 6 скликання, взяв участь у незаконному засіданні Верховної Ради АР Крим та голосуванні за прийняття так званої Конституції Республіки Крим, а також в участі у незаконних виборах до Феодосійської міської ради у липні-вересні 2014 року.