Ви тут:
Суспільство Україна 

Завдяки українським воїнам нарешті відновлено постійне водопостачання у Пісках (ФОТО)

У рамках Стратегічної ініціативи Командувача об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва “Допомога – СХІД” у селищі Піски, що на Донеччині на постійній основі нарешті відновлено забезпечення місцевих мешканців питною водою. Воно здійснюватиметься тепер систематично, по мірі використання питної води цивільним населенням зі спеціально встановлених для цього офіцерами групи цивільно-військового співробітництва резервуарів. Про це йдеться на сторінці ООС у Facebook.

“Усього у даному населеному пункті, в якому на сьогоднішній день проживає лише 13 осіб, змонтовано дві ємності для води по 500 літрів кожна, – зазначив керівник підрозділу СІМІС полковник Юрій Гуменний. Це у повній мірі здатне задовольнити потреби жителів і зняти певну частку наявних соціально-побутових проблем”.

Він також додав, що на переконання Командувача Об’єднаних сил “…для нас немає різниці, скільки мешканців проживає у тому чи іншому населеному пункті і потребує допомоги. Усі вони – громадяни України і кожен з них повинен відчувати, що командування об’єднаних сил дбає про нього і докладає усі зусилля для нормалізації життя мирного населення на Сході…”.

Упродовж заходу, офіцерами групи ЦВС, від імені генерал-лейтенанта Сергія Наєва, зі щирими побажаннями миру та добра, кожному жителю Пісків були вручені продовольчі набори та солодощі.