Ви тут:
Суспільство Україна 

Заходи з ліквідації наслідків пожежі на території 6-го Арсеналу триватимуть цілодобово, – Міноборони

Станом на 16.00, 9 жовтня, інтенсивність вибухів значно знизилась. Наразі фіксуються вибухи боєприпасів невеликих калібрів та набоїв до стрілецької зброї. Про це, з місця надзвичайної події повідомив начальник Управління комунікацій та преси Міністерства оборони України полковник Олексій Чернобай, інформує прес-служба Міноборони.

За його словами, значне зменшення задимленості території дозволило оперативному штабу з ліквідації наслідків задіяти аеророзвідку над місцем надзвичайної події.

Здійснюється моніторинг осередків займання.

На місці події працює три інженерні машини розгородження (ІМР) та три пожежні танки ГПМ-54. Завдяки роботі спеціальної техніки вдалося значно зменшити територію займання.

В шести населених пунктах працюють патрулі Військової служби правопорядку ЗС України, з метою упередження можливих випадків мародерства, виявлення можливих залишків боєприпасів та проведення профілактики серед місцевого населення.

Начальник Управління комунікацій та преси Міністерства оборони України полковник Олексій Чернобай підкреслив, що військовослужбовці ЗС України та інших військових формувань, які перебувають на місці надзвичайної події, працюватимуть в цілодобовому режиму до повної ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.