Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

За січень–вересень підприємства автотранспорту Полтавщини перевезли 2 млн 251,4 тис. тонн вантажів

За січень–вересень 2018р. підприємства автомобільного транспорту (з урахуванням перевезень фізичними особами-підприємцями) перевезли 2 млн 251,4 тис. тонн вантажів і 35 млн 48,5 тис. пасажирів. Це становить відповідно 12,3% і 46,6% від загальних перевезень усіма видами транспорту Полтавської області.

Про це повідомили у Головному управлінні статистики у Полтавській області.

“Мережа автомобільних доріг є невід’ємною частиною єдиної транспортної системи. Стан доріг впливає на безпечне та надійне переміщення людей, транспортування товарів та розвиток економіки в цілому. На кінець 2017р. довжина автомобільних доріг загального користування в області становила 8877,0 км, у тому числі 8876,2 км – дороги з твердим покриттям. Серед останніх переважають автодороги з удосконаленим покриттям капітального типу – асфальтобетонним (4860,0 км) та полегшеного типу – чорне шосе (3366,4 км)”, – йдеться у повідомленні.

До речі, 28 жовтня в Україні відзначається День автомобіліста і дорожника. Це професійне свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства, яке відзначається щорічно в останню неділю жовтня.

Система Orphus Поделиться на fb