Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

За останні 5 років на конкурс «Краща книга Полтавщини» подали найбільшу кількість заяв (ФОТО)

Сьогодні у Полтавській ОДА на засіданні журі конкурсу «Краща книга Полтавщини», що цьогоріч проходить вже вдванадцяте, розпочали обирати гідні видання-претенденти.

Цьогоріч на розгляд журі від 14 заявників представлено 51 видання (минулого року було 45). Серед заявників — 9 видавництв, 2 вищі навчальні заклади, 1 громадська організація, 1 бібліотека, а також Заводська міська рада Лохвицького району.

«Приємно візначити, що в цьому році маємо більшу кількість видань, ніж минулоріч. Удосконалили наше положення, визначивши 7 номінацій. У кожній з них є претенденти. Лише у номінації «Культура і мистецтво» – 2 видання», – зазначила у вступному слові директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА Вікторія Пилипенко.

Найбільше заявок надійшло від видавництв «Дивосвіт» – 10, «АСМІ» – 9, «Полтавський літератор» – 9.

«Цього року подали найбільше заявок за останні 5 років — всього 51. Тут не лише видавництва і видавничі організації, а й Хорольська центральна бібліотека, 2 вищих навчальних заклади — педагогічний університет Полтави та УМСА. Серед заявників ГО «Лохвицьке товариство сільських господарів», їхня книга надрукована і видана у київському видавництві. Подала заявку Заводська міська рада Лохвицького району у номінації «Краща дитяча книга», видання надруковане в Сумах. Але ці книги про Полтавщину», – повідомила начальник відділу інформаційно-аналітичної роботи та видавничої справи Департаменту Оксана Лісан.

Цьогоріч у конкурсі видання представлені у таких номінаціях: «Краще історико-краєзнавче видання», «Краща університетська книга», «Краща поетична збірка», «Краще прозаїчне видання», «Краще видання для дітей та юнацтва», «Культура і мистецтво», «Краще іміджеве видання» та номінації «Гран-прі».

Орієнтовно церемонія нагородження конкурсу “Краща книга Полтавщини” відбудеться 7 листопада в обласній бібліотеці імені І.П.Котляревського.