Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Викладачів двох полтавських вишів привітали з професійним святом (ФОТО)

У Полтавських вишах розпочалися урочистості з нагоди професійного свята усіх освітян – Дня працівників освіти.

Сьогодні представники міської влади та депутатського корпусу завітали до Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, аби привітати професорсько-викладацький склад з професійним святом. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Ректор педагогічного Микола Степаненко – філолог за покликанням, освітянин за покликом душі – привітав усіх короленківців та присутніх у залі зі святом. Він підкреслив, що перша неділя жовтня – знаковий день для людей найнеспокійнішої та найурожайнішої професії. 

– Учителі, педагоги, наставники, порадники – як тільки не називають їх, сумлінних та креативних, доброзичливих і вимогливих, але не змінно залюблених у свою справу. Нині хочеться побажати всім освітянам гарної погоди для сміливих задумів, високого чистого неба для польоту думки й затишку для відпочинку. Зі святом, педагоги!

Заступник міського голови Людмила Бойченко разом з депутатом Полтавської міської ради Олександром Глазовим також привітали з наступаючим святом не лише професорів, доцентів, викладачів, а й майбутніх вчителів – студентів педагогічного:

– Учителем не стають – ним народжуються. Впевнена, що педагоги, які зараз працюють у навчальних закладах та ті, які в майбутньому будуть працювати, прийшли до цього фаху за покликанням. І, як казав Василь Сухомлинський, віддають своє серце дітям, – зазначила Людмила Бойченко.

Вона подякувала Миколі Степаненку та вручила почесну грамоту виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Серед іншого, кращих освітян педагогічного нагородили грамотами та подяками від ректора університету, а для присутніх вихованці творчих колективів вишу та міста підготували святкову концертну програму.

Також, представники міської влади привітати з прийдешнім святом завітали до Полтавського університету економіки та торгівлі. Під час зустрічі з ректором навчального закладу Олексієм Нестулею Людмила Бойченко та Олександр Глазов подякували викладацькому колективу за високий професіоналізм, самовідданість та любов до своєї справи, за те, що допомагають молоді бути успішними, бути першими в усьому.