Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Vodafone розширив 4G покриття на Полтавщині та Слобожанщині

Vodafone суттєво розширив 4G мережу в діапазоні 1,8 Ггц. Нове 4G покриття з’явилося в населених пунктах в центрі та на півночі України, а також в деяких населених пунктах західних і східних областей:

  • Полтавська область: Кременчук, Гадяч, Пирятин, Гожули, Нові Санжари;

  • Харківська область: Балаклія, Куп’янськ-Вузловий, Рай-Оленівка, Ківшарівка, Бабаї, Докучаєвське, Кулиничі, Дергачі, Піщанка;

  • Донецька область: Парасковіївка;

  • Луганська область: Рубіжне;

  • Волинська область: Рованці;

  • Чернівецька область: Кіцмань, Кельменці;

  • Івано-Франківська область: Черніїв.

На сьогоднішній день вже більше 15 мільйонів жителів України отримали доступ до 4G від Vodafone. Географія покриття інтернету четвертого покоління включає в себе Київську, Дніпропетровську, Запорізьку, Харківську, Одеську, Львівську, Волинську, Івано-Франківську, Чернівецьку, Миколаївську, Полтавську, Сумську, Кіровоградську, Херсонську, Чернігівську, Закарпатську, Луганську та Донецьку області. Оператор продовжує активне будівництво.

Після запуску 4G абоненти Vodafone можуть набагато активніше користуватися мобільним інтернетом і сервісами на базі 4G, такими як стрімінг HD TV, онлайн-ігри, активно використовувати хмарні сервіси, а також нові напрямки: «інтернет речей», телемедицина, smart-управління енергетикою і сільським господарством, електронні мобільні гаманці. Нові послуги запускаються відповідно до етапів розвитку мережі 4G.

Готовність до 4G клієнти компанії можуть самостійно і безкоштовно перевірити за допомогою єдиного USSD-запиту – потрібно просто набрати *222# і натиснути кнопку виклику. У відповідь оператор відправить SMS з результатом перевірки смартфона і SIM-карти.

Клієнти Vodafone можуть самостійно замінити SIM-карту на USIM з підтримкою 4G і отримати 4 ГБ в подарунок. Стартові пакети Vodafone для самостійної заміни SIM-карти можна купити в більшості точок продажів стартових пакетів. Вартість такого пакета становить 25 грн. При заміні SIM-карти зберігається номер телефону, поточний баланс, тарифний план і всі підключені послуги.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь: pr@vodafone.ua, +380501103130

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 25 країнах, має партнерські угоди з операторами 46 країн та надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в інтернет на 18 ринках. Станом на 30 червня 2018 року Vodafone надає послуги 534,5 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 19,9 мільйонам користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.