Ви тут:
Комуналка Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Відсьогодні усі маршрутки та автобуси у Полтаві по 4 гривні

Сьогодні в залі засідань міської ради відбулася апаратна нарада за участю керівників структурних підрозділів виконкому, комунальних підприємств та установ, депутатів міської ради.

Начальник відділу транспортних перевезень та зв’язку Юрій Сябро прозвітував про проведену з перевізниками роботу.

– Відсьогодні всі маршрутки та автобуси, які курсують на міських пасажирських маршрутах, працюють із тарифом 4 гривні. Щодо безкоштовного перевезення пільгових категорій полтавців – із усіма перевізниками проведено роботу, зустрічі.

Заступник міського голови Олексій Чепурко ще раз підкреслив – щодо усіх випадків порушення умов пільгового перевезення мешканців необхідно звертатися на телефон відділу оперативного реагування.

– Прохання до полтавців, якщо є випадки, коли відмовляють пільговикам у безкоштовному перевезенні – телефонуйте на номер 15-80, називайте час, номер маршруту, державний номер транспорту, і ми будемо реагувати.

Олександр Шамота озвучив кілька скарг від полтавців, дав доручення начальнику відділу транспортних перевезень та зв’язку розібратися в ситуації. Та підкреслив – якщо скарги на одного й того самого перевізника будуть повторюватися, в роботі на міських маршрутах може бути відмовлено. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Начальник КП «ЖЕО №2» проінформував про хід підготовки житлового фонду міста до початку опалювального період. За словами Олександра Ландаря «пробні топки» в будинках відбуваються згідно із графіком, суттєвих проблем не виникає.

– Можемо звітувати про 70 відсотків готовності житлового фонду міста до роботи в опалювальний період, ­ підкреслив начальник ЖЕО № 2.

Секретар міської ради Олександр Шамота дав доручення головам районних у місті Полтава рад проінформувати на наступній апаратній нараді про стан готовності житлових будинків, що належать до ОСББ.

Також представник підрядної організації з ремонту ліфтів поінформував про хід виконання капітальних ремонтів. Йому було надано доручення – на наступну апаратну нараду дати чітку інформацію по кожному з ліфтів, які поставлені на капітальний ремонт, та термінів завершення цих робіт.

Заступник міського голови з питань ЖКГ підкреслив, що ліфтове господарство міста налічує понад 800 ліфтів, більшість із яких морально та фізично застарілі:

– Справні працюючі ліфти – це передусім безпека полтавців. Більшість з ліфтів у наших будинках в незадовільному стані. І тими темпами, якими ми ремонтуємо їх зараз, ми просто не встигаємо оновлювати ліфтове господарство. На наступний бюджетний рік будемо вносити пропозиції щодо збільшення фінансування на капітальні ремонти ліфтів.

Серед іншого, начальник бюджетно-фінансового управління Тетяна Чумак проінформувала про стан бюджетних коштів на депозитних рахунках.