Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Усі поліцейські Полтавської області повинні діяти виключно в межах Закону, – Андрій Замахін

Сьогодні у Головному управління Національної поліції в Полтавській області проходить розширена оперативна нарада за підсумками роботи підрозділів поліції регіону упродовж 9-ти місяців поточного року під головуванням начальника обласної поліції Андрія Замахіна. На заході присутні заступники начальника ГУНП, керівники галузевих служб апарату, територіальних відділів, відділень та їх заступники. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції в Полтавській області.

На початку наради очільник поліції Полтавщини вручив правоохоронцям, які показали високі результати роботи та проявили ініціативність і професіоналізм за результатами роботи упродовж 9-ти місяців, чергові офіцерські звання, відомчі нагороди, відзнаки та грамоти ГУНП.

У вступному слові Андрій Замахін зазначив, що за підсумками 9-ти місяців продовжується спостерігатися позитивна тенденція до зменшення кількості скоєних злочинів. Однак роботи за всіма пріоритетними напрямками ще багато, працювати є над чим.

Так, головний поліцейський області націлив присутніх на безумовне дотримання дисципліни й законності та закликав керівників поліції різних рівнів дієво контролювати підлеглих та правильно організовувати роботу підрозділів. Адже від керівника безпосередньо залежить ефективність роботи всього підрозділу.

“Всі, без виключень, поліцейські Полтавської області, повинні діяти виключно по Закону, – зазначив Андрій Замахін. – Також за результатами роботи кожному буде надана об’єктивна оцінка. Закликаю особливу увагу приділяти професійному навчанню поліцейських, підвищенню рівня фізичної підготовки та дотриманні заходів безпеки під час надання поліцейських послуг”.

Андрій Замахін вкотре наголосив, що головним критерієм оцінки якості роботи відомства є рівень довіри населення. Тому серед пріоритетних напрямів діяльності поліції – взаємодія з населенням на засадах партнерства. Також це ефективна протидія злочинності, у тому числі, економічної, виявлення фактів корупції, викриття організованих злочинних груп, антирейдерська діяльність, недопущення розкрадання природних надр та корисних копалин, а також боротьба з незаконними вирубками лісових насаджень.

Після промови начальника на розширеній нараді виступали заступники начальника ГУНП Владислав Грімов, Володимир Абрамов та Денис Захарченко, а також керівники окремих галузевих служб.