Ви тут:
Спорт Суспільство 

Українці вже здобули 19 нагород III літніх Юнацьких Олімпійських Ігор

Три золоті, п’ять срібних і чотири бронзові нагороди здобули юні олімпійці української збірної цими вихідними на спортивних аренах Буенос-Айреса.

Нагороди найвищого гатунку і титули чемпіонів юнацьких Олімпійських ігор завоювали легкоатлети. У метанні молота відразу двоє українців підкорили найвищу сходинку п’єдесталу, повідомляють у Міністерстві молоді та спорту.

Валерія Іваненко виборола «золото», метнувши снаряд на 72,08 м. Найкращий результат серед юнаків показав Михайло Кохан – 85.14 м.

Ще одну золоту нагороду здобула наша стрибунка у висоту Ярослава Магучіх. Вона встановила особистий рекорд, підкоривши планку в 1,95 м. Українка не залишила жодних шансів представниці Росії, випередивши свою конкурентку в боротьбі за перше місце на цілих 8 см!

Срібло до медальної скарбнички української збірної додали: плавець Денис на дистанції 200 м батерфляєм, Софія Лискун, яка стала другою у стрибках з 10-метрової вишки, Оксана Чудик, у вільній боротьбі та гімнаст Назар Чепурний у опорному стрибку.

Окрім того срібною призеркою Ігор у змішаних командних змаганнях з бадмінтону стала Анастасія Прозорова.

Бронзовими призерами юнацької Олімпіади стали: гімнастка Анастасія Бачинська у багатоборстві; спортивні акробати Дарина Плохотнюк та Олександр Мадей у змаганнях змішаних пар, Олег Дорощук у стрибках у висоту та стрілець Дмитро Гонта у змаганнях змішаних команд.

То ж наразі, юнацька національна збірна України має в своєму активі 19 нагород, з яких 7 медалей – найвищого гатунку, п’ять – срібних та сім – бронзових.

Змагання триватимуть до 18 жовтня.