Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Шишаках до Дня захисника України влаштували зустріч учнів з ветераном АТО

У Публічній бібліотеці Шишацької селищної ради відбувся урочистий захід напередодні Дня захисника України. Організатори запросили учнів 8 класу Шишацької гімназії та учасника бойових дій АТО Олександра Волошина, повідомляють у Шишацькій ОТГ.

Дітям розповіли, що 14 жовтня святкується відразу три свята. Перше – свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє – День захисника України. Віддавна Божа Матір вважалася покровителькою усього українського козацтва. Тож, не дивно, що День українського козацтва теж припадає на 14 жовтня. Ця традиція  підкреслює велике історичне значення козацтва в боротьбі за утвердження української державності та суттєвий внесок у сучасний процес державотворення.

 

Для учнів цей захід став непересічною подією. Адже їм випала нагода безпосередньо поспілкуватися з учасником бойових дій на сході України, капітаном, командиром зенітно-ракетної батареї 54-ї окремої механізованої бригади Олександром Волошиним. Він залюбки відповідав на питання дітей, розповідав захоплюючі факти про бойові сутички та ділився нелегкими спогадами. Також запросив усіх бажаючих взяти участь у благодійному забігу пам’яті героїв АТО «Шаную воїнів, біжу за Героїв України!»