Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У семи районах Полтавщини дороги вже відремонтували

На сьогодні повністю завершені роботи з поточного середнього ремонту у Карлівському, Козельщинському, Котелевському, Пирятинському, Полтавському, Хорольському та Чутівському районах. Також завершують ремонтувати автошляхи у Лубенському, Новосанжарському, Оржицькому та Шишацькому районах.

Про це повідомив директор ДП “Агентство місцевих доріг Полтавської області” Олексій Басан, доповідаючи на постійній комісії Полтавської обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

“Станом на вересень виконано роботи з аварійного ямкового ремонту у повному обсязі. Загальна вартість робіт з ямкового ремонту – 45 млн грн. Це 100 тисяч квадратних метрів дорожнього покриття та забезпечення проїзду на 2 тисячах кілометрів доріг”, – сказав Олексій Басан.

Він також додав, що наразі завершили заплановані у поточному році роботи з капітального ремонту на десяти об’єктах та загальну суму близько 10 млн грн.

До речі, за даними Міністерства інфраструктури України Полтавська область за використанням коштів дорожнього фонду піднялася з 19-го місця у серпні на 15-те місце у рейтингу у вересні, і вийшла на планове проведення ремонтних робіт у поточному році.

Система Orphus