Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятині учні презентували міському голові проекти з розвитку інфраструктури міста

У приміщенні Пирятинської міської ради відбулася зустріч представників учнівського самоврядування з міським головою та працівниками виконавчого комітету міської ради щодо презентації учнівських проектів з розвитку інфраструктури міста.

Учні Пирятинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 4 представили свій проект „Еко – простір – Еко – школа“, скерований на  сортування відходів у школі та місті.

Вихованці Опорного закладу Пирятинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 представили проект під назвою „Затишний куток Smartroom“. Молодь прагне створити у підвальному приміщенні щколи – кімнату відпочинку в позашкільний час, де були б сприятливі умови для організації дозвілля дітей, задоволення потреб у спілкуванні, досягнення внутрішнього психологічного комфорту та гармонії стану учнів 5 – 11 класів. Для реалізації ідеї потрібна підтримка дорослих як фінансова, так і фізична.

З третім проектом „Сучасний кінотеатр – важлива умова всебічного розвитку молоді“ ознайомили присутніх десятикласники Пирятинського ліцею. Діти запропонували створити культурний простір для жителів міста та району – це своєрідне місце розваг, змістовного відпочинку з переглядом фільму.

Користуючись нагодою, що за декілька годин мало відбутися чергове сесійне засідання, міський голова запросив учнів до сесійної зали ознайомити також і депутатів Пирятинської громади з представленими проектними мріями.