Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятині розпочалося голосування за проекти, які реалізовуватимуться  за кошти Громадського бюджету

З 30 вересня по 14 жовтня поточного року триватиме голосування за проекти бюджету участі нашої громади, які  будуть  реалізовані  за кошти Громадського бюджету (частина  бюджету Пирятинської міської ОТГ, кошти якого спрямовуються на реалізацію кращих проектів розвитку міста, які надійшли від мешканців та стали переможцями підчас голосування) в наступному році.

Віддати свій вибір можна шляхом он-лайн-голосування на Е-сервіс ,,Громадський бюджет“ та  відкритого  голосування у пунктах голосування, повідомили у Прятинській ОТГ.

Пункти для голосування розташовані:

у приміщення виконавчого комітету Пирятинської міської ради (час роботи установи понеділок-четвер  з 800 до 1715, п’ятниця з 800 до 1600,  вихідні дні – субота, неділя);

у центрі надання адміністративних послуг (час роботи установи понеділок, вівторок, середа, п’ятниця з 800 до 1700, четвер 800 до 1900 , субота з 800 до 1400 , вихідний день – неділя);

у Олександрійському та Калиновомостівському старостатах  (час роботи установи понеділок-четвер  з 800 до 1715, п’ятниця з 800 до 1600,  вихідні дні – субота, неділя).

Проголосувати можна один раз у кожній з категорій, віддавши свій голос як за проектну пропозицію, реалізація якої стосується бюджетних установ Пирятинської міської ОТГ,  так і за проектну пропозицію, реалізація якої не стосується бюджетних установ Пирятинської міської ОТГ. 

 Брати   участь  у голосуванні має право особа, якій виповнилося 16 років, проживає (або працює) на території Пирятинської міської ОТГ, пред’явивши паспорт (довідку з місця роботи). З детальною інформацією можна ознайомитися безпосередньо у пунктах голосування або за телефоном 2-04-12.

Система Orphus