Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтавському районі відбулася спартакіада з військово-прикладного п’ятиборства

19 жовтня за ініціативи та підтримки голови Полтавської районної ради Михайла Кононенка, на базі Розсошенської гімназії з нагоди Дня захисника України були проведені відкриті районні змагання з військово-прикладного п’ятиборства серед учнівської молоді.

Участь у Спартакіаді взяли більше 10 юнацьких команд загальноосвітніх навчальних закладів району та об’єднаних територіальних громад, повідомляють у районній раді.

Програма Спартакіади складалася з п’яти видів змагань: згинання – розгинання рук в упорі лежачи, підтягування на високій перекладині, одягання протигазу відповідно до нормативів, неповне розбирання – складання АК-74 та метання учбової гранати Ф-1 в ціль.

На початку змагань кожен учасник мав змогу потренуватись у розбиранні-складанні автомату Калашникова, за допомогою представників громадської організації «Полтавська районна спілка ветеранів Афганістану» та районного військового комісаріату.

Також протягом змагань була проведена виставка зброї та різних бойових матеріалів, яку переглянули всі учасники, учні Розсошенської гімназії та гості з інших шкіл.

В особистих заліках призові місця розподілились наступним чином:

Згинання – розгинання рук в упорі лежачи: 1 місце – Радченко Богдан (Божківський НВК), 2місце – Кравченко Артем (Головачанський НВК) та 3 місце – Порохня Олександр (Розсошенська гімназія);

Підтягування на високій перекладині: 1 місце – Радченко Богдан (Божківський НВК), 2 місце – Порохня Олександр (Розсошенська гімназія) та 3 місце – Коновал Богдан (Мачухівський НВК);

Одягання протигазу згідно з нормативами: 1 місце – Скринніков Микола (Степненський НВК), 2 місце – Кравченко Артем (Головачанський НВК) та 3 місце – Харкоміч Джамал (Мачухівський НВК);

Неповне розбирання – складання АК-74: 1 місце – Ярошенко Максим (Тахтаулівський НВК), 2місце – Харкоміч Джамал (Мачухівський НВК) та 3 місце – Грінченко Вадим (Тахтаулівський НВК);

Метання учбової гранати Ф-1 у ціль: 1 місце – Кулаков Сергій (Тахтаулівський НВК), 2 місце – Писаренко Богдан (Гожулівський НВК) та 3 місце – Ярошенко Максим (Тахтаулівський НВК).

За підсумками Спартакіади найбільшу кількість балів в загальнокомандному заліку одержала команда Мачухівського НВК, посівши перше місце. Почесне друге місце вибороли юнаки Божківського НВК. Бронзовими призерами стали представники Розсошенської гімназії.

Переможці в особистих першостях нагороджені грамотами й медалями за почесні місця, а три найкращі команди отримали кубки та командні грамоти.

Система Orphus