Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відкрилася міжрегіональна спеціалізована виставка «АгроПром — Полтава – 2018»

У Полтаві відкрилася міжрегіональна спеціалізована виставка «АгроПром — Полтава – 2018»Сьогодні, 24 жовтня, у Полтаві відкрилася дводенна міжрегіональна спеціалізована виставка «АгроПром — Полтава – 2018» та виставка “Виробники Полтавщини”. На ній представлені близько 50 підприємств, які працюють в аграрній сфері.

Дана виставка є щорічною. Цього року проводиться вшістнадцяте. Вона збирає людей, які наповнюють вітчизняний ринок якісною продукцією.

“Шістнадцять років – це вже історія. У рамках виставки ми організовуємо проведення семінару за участі Всеукраїнської аграрної ради, яка постійно консультує аграрії щодо змін у законодавстві. Також захід передбачає проведення семінару про аграрні розписки – кредити під майбутній урожай. Особливо вони вигідні для невеликих сільськогосподарських підприємств. До речі, Полтавщина була першою областю, де започаткували цей проект”, – розповів директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації Сергій Фролов.

Він також зауважив, що дана виставка не покликана продемонструвати досягнення аграріїв Полтавщини. Вона є суто професійною і проводиться для обміну досвідом, контактами, новими ідеями.

Тут представлені експозиції із Києва, Дніпра, Миколаєва, Харкова, Кропивницького, Кременчука, Вінниці, Білої Церкви, Івано-Франківська та, звісно, Полтави. Вони демонструють сільськогосподарську техніку та засоби малої механізації для сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, дачних ділянок; зерноочисну техніку; комбікорми та обладнання для їх приготування; ветеринарні препарати; насіння; засоби захисту рослин та добрива.

“На цьому заході можна встановити ділові контакти. Полтавщина успішна в аграрній сфері не лише завдяки нашому родючому чорнозему, а вагомим є і застосування високих технологій. А тут будуть цікаві презентації щодо селекції, засобів захисту рослин, технічні рішення”, – наголосив Сергій Фролов.

Наступного року, за словами директора Департаменту агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації, цю виставку планують приурочити до Дня працівників харчової промисловості.

Система Orphus