Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відбудеться Покровський ярмарок у незвичному форматі

Цього разу ярмарок, який зазвичай організовує Полтавський батальйон небайдужих до свята Покрови Пресвятої Богородиці, проведуть в іншому місці.

Якщо раніше ярмарок влаштовували на Соборній площі біля Свято-Успенського собору, то на цей раз влаштують на Театральній площі.

“Оскільки 14 жовтня заплановані офіційні святкування на площі перед театром Гоголя ми вирішили (як і в серпні 2015 року, коли перенесли ярмарок в парк Перемоги) не “розділяти місто”, а доєднатися до заходів на площі. Тому чекаємо вас всіх з 9-ї години ранку 14 жовтня на Театральній площі”, – написала на своїй сторінці у Фейсбук голова БФ “Полтавський Батальйон Небайдужих” Наталія Гранчак.

Ярмарок організовує дитяча телевізійна студія “Разом”. Збиратимуть кошти на сучасну камеру, вартість якої складає 47-50 тис. грн.

“Всі ви знаєте, що 23 роки навчання в студії було безкоштовним, ми і надалі зберегли цю прекрасну традицію. Але студійцям потрібне обладнання для навчання та зйомки сюжетів. Камера, яка є уже дуже давня і касетна. Студія має потребу в сучасній камері. Вартість якої 47-50 тис грн. На даний момент ми всі разом назбирали близько 25 тис. Половину принесли самі діти. Вони забирали гроші з своїх копілок, відкладали кишенькові кошти, влітку підробляли і приносили потім в загальну “касу”. Іншу половину ми всі зібрали на гастрономічному міжнародному ярмарку “Полтавська галушка”, який проходив 9 червня”, – розповіла Наталія Гранчак.

поширити новину: