Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві школярі вчилися створювати роботів Lego та керувати ними

У Полтаві відбувся челендж-хакатон Scratch&Lego для школярів, де останні змагалися у створенні та керуванні роботами. Організатором заходу став Фонд BrainBasket та школа робототехніки “Технолаб”. У події брало участь 30 дітей, а також їх батьки та вчителі.

На початку заходу відбувся майстер-клас по створенню та керуванню роботами Lego за допомогою візуальної мови програмування Scratch. Пізніше всі учасники, розділившись на команди, отримали завдання створити свого власного робота та запрограмувати його на виконання певних корисних функцій.

Серед найбільш цікавих ідей були: робот, який видобуває корисні копалини, робот по збору сміття, космічний робот. По завершенню події журі розглянуло запропоновані ідеї та визначило переможців у різних категоріях. Наприклад, найфантастичніший проект або найкраща презентація проекту.

“Були здивовані тим, які цікаві проекти змогли зробити команди, при тому, що діти не користувалися робототехнікою до цього. Також було дуже цікаво спостерігати, як розподілялися ролі в командах. Плануємо тепер провести фестиваль робототехніки за участю шкіл робототехніки Полтави”, – розповідає координатор Фонду BrainBasket у Полтаві Анна Брухно.

 

поширити новину: