Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві працівників поштового зв’язку привітали з професійним святом (ФОТО)

Сьогодні світова спільнота святкує День пошти. З цієї нагоди, учора у міському Будинку культури відбулись урочистості.

На захід запросили працівників Поштамту та Полтавської дирекції Українського державного підприємства зв’язку «Укрпошта». Загалом захід відвідали понад 700 осіб. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Цього дня працівники поштового зв’язку приймали вітання від представників міської влади та виконавчого комітету, а також від депутатського корпусу.

Серед запрошених і начальник Поштамту міста Полтава Ірина Чайковська. Жінка від імені керівництва Полтавської дирекції Укрпошти привітала своїх колег та наголосила, що робота поштаря – надважлива.

– Наше свято з вами внесено до державних свят ООН. І в світі його будуть святкувати 192 держави. Тому, ми всі розуміємо, наскільки значуща наша робота, яку ми виконуємо щодня, – підкреслила Ірина Чайковська. – Хочу побажати нам усім миру, злагоди в родині, достатку. Вітаю!

Секретар міської ради Олександр Шамота привітав усіх присутніх у залі з професійним святом. Він підкреслив, що щоденна кропітка робота листонош, працівників відділень поштового зв’язку вимагає неабиякої мужності та витримки:

– Всі ви – дуже відповідальні люди, кожен з вас знає Полтаву краще, ніж дехто з корінних жителів міста. Ви кожного дня розносите звістки, листи, телеграми, періодичні видання, інколи ви ще й приносите пенсію. Вас чекають майже так, як чекають близьких друзів чи родичів, – зазначив Олександр Шамота. – Міська влада постійно піклується про працівників поштового зв’язку і, хочу запевнити, надалі буде піклуватися. Зі святом!

Слова вітань також пролунали зі сцени від депутатів Полтавської міської ради Андрія Матковського та Тетяни Юрченко.

Так, за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у підвищення якості обслуговування населення міста Полтава та з нагоди професійного свята були нагороджені подяками та грамотами кращі працівники відділень поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта».

Також, з нагоди професійного свята, особи, що працюють у Полтавській дирекції публічного акціонерного товариства «Укрпошта», отримали матеріальну допомогу у розмірі 700 гривень кожний в рамках виконання програми соціального захисту «Турбота». На це з міського бюджету спрямовано 567 тисяч 700 гривень.

Після нагородження на присутніх у залі чекав чудовий концерт за участі молодих талановитих полтавських виконавців. Серед яких ансамбль спортивно-бального танцю «Грація», Зразковий хореографічний колектив «Пірует», викладачі Полтавської дитячої музичної школи № 1 імені П.Майбороди та танцювально-спортивний клуб «Альянс» Полтавського міського Будинку культури, Євгеній Панков, Катерина Лобач, Танцювальна сім’я «Спіріт», Ансамбль естрадного танцю «Флеш» та багато інших.