Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві перевірятимуть роботу комунальних служб

Завтра, 2 жовтня, о 9:00 заступник міського голови Полтави з питань діяльності виконавчих органів Олексій Чепурко буде перевіряти роботу комунальних служб обласного центру. Як повідомили у Полтавській міській раді, метою перевірки є виявлення проблених питань, які потребують якнайшвидшого вирішення.

Про це говорили сьогодні на апаратній нараді з керівниками установ та організацій Полтави, які опікуються питаннями житлово-комунальної галузі.

Під час засідання обговорили підсумки минулого робочого тижня та окреслили основні завдання на наступний. Особливу увагу приділили питанням, які потребують невідкланого вирішення.

Олексій Чепурко зауважив, що головним завданням на сьогодні залишається підготовка до осінньо-зимового періоду, а відтак, усі сили будуть спрямовані на те, аби опалювальний сезон розпочався вчасно по усьому місту. З цього питання заступник міського голови проводитиме окремі наради.

Окрім того, під час засідання обговорили питання комунакацій з мешканцями міста. Олексій Чепурко надав доручення керівникам усіх підпримєств надавати оперативну інформацію до служби 15-80:

– Ми повинні налагодити роботу в цьому напрямі. Мешканці повинні мати доступ до інформації стосовно ремонтів, орієнтовних дат їх завершення, тощо.

Під час апаратної наради заступник міського голови також повідомив, що продовжується робота щодо повернення техніки на комунальні підприємства «Декоративні культури» та «Ремліфт».