Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві оновили музей, остання реконструкція якого була понад 30 років тому

5 жовтня на базі Полтавської державної сільськогосподарської дослідної станції імені М. І. Вавилова відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні погляди на родючість чорноземів та інноваційні шляхи їх покращення».

У рамках роботи конференції відбулося відкриття оновленого музею, востаннє реконструкція була 34 роки тому, на століття Полтавської дослідної станції. Наразі у музеї представлено понад 6 тисяч експонатів, інформує Департамент культури і туризму Полтавської ОДА.

«Представлені унікальні об’єкти, такі як шкідники сільськогосподарських культур, моноліт, відібраний самим Докучаєвим, карта його, перша бібліотека сільськогосподарська, яка зібрана з колекцій таких знаменитих людей, які працювали на Полтавській дослідній станції, як Вавілов, Соколовський, Докучаєв та ряд інших відомих людей», -наголосив директор Полтавської державної сільськогосподарської дослідної станції імені М. І. Вавилова Андрій Кохан.

Департамент культури і туризму Полтавської ОДА нагородив оновлений музей грамотою. В результаті музей отримав статус народного.