Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві обговорили перспективи встановлення індивідуальних лічильників газу у багатоповерхівках Розсошенців

Під головуванням першого заступника голови ОДА Олега Пругла відбулася нарада щодо вирішення проблемних питань, які виникають у процесі переведення багатоповерхових будинків на індивідуальне опалення в с. Розсошенці.

У ній узяли участь голова Щербанівської ОТГ Ігор Процик, голова правління ПАТ «Полтавагаз» Ростислав Гринчак.

Свого часу мешканці багатоповерхівок у Розсошенцях прийняли принципове рішення переходити на індивідуальне опалення. Проте технічні умови передбачають встановлення індивідуальних лічильників, — їх потребують більше 800 абонентів. Заплатити ж за проект, лічильник, котел і власне за роботу по їх встановленню — для багатьох людей це велике навантаження, поділився проблемою голова Щербанівської ОТГ Ігор Процик.

«Держава свого часу гарантувала встановлення лічильників обліку газу. І зараз ця програма працює, але ми розуміємо, що не можна осягнути все одразу. Ми зацікавлені в тому, щоби ця державна програма охопила й село Розсошенці, і тягар встановлення інд лічильників узяла на себе держава. Ми ж беремо на себе проектування, перекладення певних мереж, і плануємо з першого березня запустити індивідуальне опалення», — зазначив він.

«Інвестиційна програма буде затверджена в середині листопада. Але на встановлення нових лічильників гроші не передбачені. Є гроші на заміну вже наявних лічильників у абонентів — тих, які вийшли з ладу й морально застарілих. На встановлення нових програми немає», — повідомив Ростислав Гринчак.

Присутні спільно з представником «Полтавагазу» обговорили можливість включення на майбутній рік в інвестиційну програму підприємства встановлення індивідуальних лічильників для мікрорайону Розсошенці.

«Якщо це буде за рахунок інвестиційної програми підприємства, це здешевить для населення відповідні роботи. Якщо цього не вдасться зробити, будемо звертатися до Національної комісії з регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», — повідомив Олег Пругло.

Система Orphus