Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргородській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 створили «Розумний коридор»

У Миргородській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 створили «Розумний коридор», який  не тільки став окрасою школи, а й справжньою сенсацією освітнього життя міста. Ця ініціатива була відзначена дипломом  ІІІ ступеня у Всеукраїнському конкурсі  громад-членів Асоціації міст України «Міста, дружні до дитини».

Як повідомили у Миргородській міськраді, проект мав на меті урізноманітнити та цікаво організувати дозвілля учнів на перервах у школі та в післяурочний час для зміцнення їх здоров’я, задоволення потреб здобування знань у цікавій ігровій формі, досягнення високого рівня працездатності, внутрішнього психологічного комфорту та гармонійного стану кожної дитини.   Передбачалося змінити  простір коридорів, в яких проходять щоденні шкільні будні, перетворивши одноманітну стандартну територію з білими стінами та панелями  у пастельних тонах в інтелектуальну зону для розвитку логічного і критичного  мислення в учнів, засвоєння практичних знань в ігровій формі, а також у місце для читання,  психологічного розвантаження і рухливих ігор.   

“Ідея «оживлення» шкільних коридорів є, без сумніву, новим форматом освітнього простору. Ми горді тим,  що зусилля всіх працівників Миргородської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, спрямовані на розвиток та емоційне розвантаження учнів, вже знайшли яскраве втілення у вдячних дитячих очах, які кожного дня пізнають щось нове і відкривають для себе світ”, – зауважила – Ірина Арендаренко вчитель української мови та літератури Миргородської ЗОШ І-ІІІ ст № 3.

Тепер учні початкової школи мають чудову можливість інтелектуально збагатитися та отримати море позитиву завдяки ігровим панелям, лабіринтам, інтелектуальному  поїзду,   дереву зі змінними елементами, математичним та мовним завданням, стінкам – олівцям, підошовкам.

Для учнів середньої та старшої ланки на стінах встановлено інформаційні стенди, відкидні панелі в пазлами, лотом, шахами, шашками, сітки з нитками для плетіння, полички для книг,   а на підлозі –  класики, мовні острівки та зони відпочинку з подушками та кріслами-мішками. На другому поверсі – розмальовані смуги певного кольору біля кожного кабінету.

Допомогу для реалізації ініціативи  надали ПП «Світлана» та приватна особа  Никоненко В.Б.

Система Orphus