Ви тут:
Суспільство Україна 

У Києві на фестивалі “Історія.UA” презентували настільну гру про УПА

Однією із найочікуваніших подій на фестивалі “Історія.UA” стала презентація настільної гри «УПА – відповідь нескореного народу» від Українського інституту національної пам’яті.

Як розповіли на презентації розробники гри, у ній крім суто ігрової складової присутні елементи стратегії та тактики. Гравцям, які сідатимуть за стіл, доведеться перевтілитися в командирів повстанців, яким доведеться воювати проти двох ворогів: підрозділів НКВД та «червоних партизанів» з одного боку та нацистських зондеркоманд та жандармеріі – з іншого.

Гра рекомендована як навчальний елемент під час вивчення теми боротьби УПА на уроках історії.

Крім ігрового набору, до комплекту входить посібник, який розповідає про історію створення УПА, головних її історичних діячів, найважливіші бої та глобальний слід боротьби УПА в історії України. Усі моменти гри побудовані на реальному історичному матеріалі.

Гра «УПА – відповідь нескореного народу» стала продовженням ідеї Українського інституту національної пам’яті популяризації історії ігровими методами. Минулого року Інститут презентував настільну гру «Українська революція 1917-21 рр. Сто років боротьби», яка викликала величезний інтерес та схвалення, особливо серед учителів історії та учнів старших класів.