Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці вшанували пам’ять жертв Голокосту (ВІДЕО)

27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року. Генеральна асамблея ООН прийняла 1 листопада 2005 року Резолюцію № 60/7, у якій говориться, що «Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…». Саме цей документ оголосив Днем пам’яті жертв Голокосту 27 січня. В цей день в 1945 році війська 1-го українського фронту увійшли до нацистського табору смерті Аушвіц. Цей табір став у сучасному світі символом нацистських злочинів.

Напередодні цієї дати, у Кременчуці відбувся захід з нагоди Дня пам’яті жертв Голокосту. У ньому взяли участь заступник міського голови Руслан Проценко, головний рабін Голландії Біньямін Якобс, почесний громадянин міста Кременчука Володимир Матицин, представники єврейської громади міста та просто небайдужі містяни. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

На заході згадали тих, хто постраждав від голоксту, був безневинно розстріляний, вбитий, захований заживо.  За словами Біньяміна Якобса, щоб подібне не повторилося, про це потрібно пам’ятати, дбати один про одного та жити в мирі.  

поширити новину: