Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці опалювальний період розпочнеться з 15 жовтня

На щотижневій апаратній нараді директор департаменту ЖКГ міста Іван Москалик повідомив, що станом на сьогоднішній день в об’єктах житлового фонду Кременчука завершується процес заповнення мереж теплопостачання.
По деяким будинкам існують проблеми, але управляючі компанії мають їх усунути до кінця наступного тижня. Що стосується підготовки до подачі теплоносія в заклади соціальної сфери, то в них увесь обсяг відповідних до запуску тепла робіт проведено, інформує Кременчуцька міська рада.
Головний комунальник Кременчука наголосив, що наразі ніяких передумов для затримки підключення теплоносія в об’єкти міського господарювання немає, розпочнеться опалювальний період із 15 жовтня.  
Міський голова Віталій Малецький зазначив, що за прогнозом погоди у другій половині жовтня очікується похолодання, тому до приходу заморозків житлові будинки Кременчука мають бути з опаленням. Планується, що подача теплоносія по всьому місту здійснюватиметься як і у попередні роки протягом 3-5 днів. Керівник міста звернув особливу увагу керівників управляючих компаній, що до цього часу системи всіх житлових будинків були заповнені, а у період підключення теплоносія, працювала максимальна кількість працівників, які забезпечують цей процес. Він також дав доручення повідомити населенню номери аварійних служб управляючих компаній на випадок виникнення поривів під час подачі теплоносія.