Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

У Google пожартували над любителями “маленьких” смартфонів

Останні кілька років користувачі часто скаржаться на ріст габаритів мобільних пристроїв. Компанія Google вирішила пожартувати над виробниками, які намагаються догодити користувачам і випускають збільшені та зменшені версії пристроїв. Про це повідомляє “24 канал” з посиланням на Phone Arena.

Приводом для жарту стала інформація про можливий реліз збільшеної версії представника лінійки під назвою Pixel Ultra. Він нібито повинен бути більше звичного Pixel XL і стати відповіддю на iPhone XS Max з 6,5-дюймовим дисплеєм.

Сюди також можна віднести чутки про довгоочікуваний зменшений флагман, який би отримав топові характеристики при меншій діагоналі дисплея.

Представники Google відповіли на подібні витоки жартом. Компанія опублікувала кумедне зображення в Instagram-профілі @madebygoogle. У підписі автори відзначили, що в курсі чуток про міні-версії Pixel 3. У зв’язку з цим вони хочуть знати, яке “міні” є достатньо маленьким.

На фото зображені чотири смартфона, три з яких є до смішного маленькими. Поруч також намальований “компактний телефон”, який використовують як брелок на зв’язці ключів.

Як відзначили представники Google, 9 жовтня вони представлять трохи габаритний смартфон. Очевидно, чекати третьої версії Pixel 3 не варто – користувачам, напевно, представлять звичайний Pixel 3 і Pixel 3 XL.